Aktuality

FlexVey PUR: Nový systém pro dopravu krmiva

Na výstavě VIV Europe 2014, která se právě koná v Utrechtu byl firmou Big Dutchman představen nový systém dopravy krmiva se čtyř- až pětkrát delší životností.

Pružný, ohebný, během provozu velmi tichý a především extrémně odolný vůči opotřebení. To je nový systém společnosti Big Dutchman s názvem FlexVey PUR. Jedná se o skutečnou inovaci při přepravě krmiva ze sila až ke krmným linkám ve stájích s chovem drůbeže. Novinka FlexVey PUR byla poprvé představena na výstavě VIV Europe 2014 v Utrechtu.

"Specialitou naší novinky je využití vysoce jakostní, otěru odolné PUR hadice." řekl produktový manager společnosti Big Dutchman Jörg Hurlin. "Využitím této hadice se čtyř až pětkrát zvyšuje životnost v porovnání se stávajícími systémy na dopravu krmiva. To prokázaly i dlouhodobé testy."

Ohebnou hadici lze snadno istalovat. Komplikované montáže kolem rohů se staly minulostí. Další výhodou je velice tichý chod zařízení. To má pozitivní vliv na chování zvířat, které nejsou vystavovány stresem z hluku.

Již nyní je možné dodat FlexVey PUR v průměrech 75 mm a 90 mm. 

22. 05. 2014

FlexVey PUR FlexVey PUR FlexVey PUR

Technologická zařízení pro chov a výkrm drůbeže