O firmě

Firma Big Dutchman International GmbH vznikla v r. 1938 v Americe. Dnes je sídlo v Německu ve Vechtě – Calveslage. Ve svém oboru – dodávek zařízení pro drůbež a prasata, zaujímá čelní místo ve světě, jak rozsahem působnosti (zastoupení je ve více než 100 zemích světa), tak především vysokou kvalitou výrobků a náležitým servisem.

Naše firma Big Dutchman Písek vznikla v roce 1991 jako zastoupení firmy Big Dutchman International GmbH pro tehdejší Československo. Od roku 1993 se specializujeme pouze na zařízení pro chov a výkrm všech kategorií drůbeže. V průběhu devadesátých let jsme se v České Republice zařadili na přední místo v dodávkách technologií pro výkrm kuřat.
Námi dodané zařízení jsme instalovali do více než 800 stájí pro drůbež.

Řídíme se zásadou, že prodejem technologie naše starost o její provoz nekončí, ale začíná. Vytváříme pro zákazníky jistotu spolehlivého a pohotového servisu, kde se opíráme o dvě montážní a servisní firmy. Hlavní je Agrano s.r.o Písek, kde je centrální sklad náhradních dílů, další je pak ve Veselí nad Moravou firma Jan Sukup.
Pomáháme s projekty obnovy jednotlivých technologických celků, a to včetně pomoci financování nákupu nové technologie.

Pokud navštívíte naše další stránky, nebo stránky mateřské firmy www.bigdutchman.de seznámíme Vás ve zkrácené formě s naším výrobním programem.
Jan Šašek zástupce firmy Big Dutchman International GmbH pro ČRZastoupení firmy Big Dutchman Pig Equipment GmbH v oblasti chovu prasat pro Českou republiku má od roku 1995 firma BD Tech s. r. o. Praha.


Veškeré informace z oblasti chovu prasat naleznete na stránkách: www.bdtech.cz.

Sídlo firmy

Technologická zařízení pro chov a výkrm drůbeže